request)); ?> О Tecsound | Tecsound /
+38 (097) 939 81 46 +38 (067) 473 40 83 - Отдел продаж (Вадим)

Продукция Акустические системы Проектирование Инструкции монтажа Многое о звукоизоляции Для скачивания

О Tecsound


Близько 95% матеріалів, представлених на українському ринку різними виробниками і які класифікуються ними як звукоізоляційні матеріали, насправді є лише легкими шумопоглинаючими матеріалами. Вони вимагають монтажу більш товстих систем звукоізоляції, що часто не влаштовує багатьох споживачів. Вони не відсікають і не відбивають акустичний шум, а тільки частково його поглинають. Але відтепер в Україні з’явилась найбільш ефективна важка мінеральна звукоізоляційна мембрана TECSOUND для звукоізоляції стін.

Лідер у світі звукоізоляційних матеріалів тепер в Україні!

Що таке TECSOUND ?

Один з найкращих у світі звукоізоляційних матеріалів тепер в Україні!

TECSOUND – звукоізоляційні мембрани останнього покоління, які дозволяють зробити найбільш тонку і в той же час ефективну звукоізоляцію стелі, стіни і підлоги. Якщо потрібно надійно захистити себе від шуму, не втративши площу і об’єм приміщення, цей матеріал стане кращим Вашим вибором!

Звукоізоляційні матеріали TECSOUND – це синтетичні звукоізоляційні мембрани високої щільності, основані на полімері, що не містять бітуму і каучуку, що робить їх наделастичними, гнучкими, міцними і довговічними.

До складу матеріалу входить мінерал Арагоніт. Арагоніт забезпечує матеріалу високу щільність (маса 1 м2 Tecsound при товщині 5.3 мм – 10 кг, об’ємна щільність Tecsound – 1900 кг/м3). Свою назву мінерал отримав по місцевості Арагон, в якій його видобувають (Іспанія). Мінерал є різновидом (поліформом) кальцитів (CaCO3).

Переваги звукоізоляційного матеріалу TECSOUND:

 • Звукоізоляційні мембрани TECSOUND – це унікальний продукт, аналогів якому немає в Україні.
 • Для їх виробництва використовують найкращі звуковбирні (войлок) і звукоізолюючі (полімер) матеріали, які надають мембрані високий коефіцієнт звукоізоляції.
 • Звукоізоляційний матеріал TECSOUND відбиває звук, не пропускаючи звукові хвилі з одного приміщення в інше. Це єдиний матеріал, що працює як звуковий бар’єр.
 • Продукція відповідає всім міжнародним та українським нормам і є лідером серед звукоізоляційних матеріалів в Європі для звукоізоляції перегородок.
 • Продукція сертифікована і має безліч протоколів досліджень.
 • Звукоізоляційний матеріал ідеально підходить для застосування як в приватних будинках, так і в промислових, офісних будівлях, студіях, кінотеатрах, концертних холах і в багатьох інших приміщеннях, де необхідна якісна, високоефективна звукоізоляція.
 • Звукоізоляційні матеріали TECSOUND допомагають зберегти цінні квадратні метри у Вашому приміщенні через невелику товщину матеріалу (2,6 мм, 3,8 мм, 14 мм). Висока щільність матеріалу TECSOUND (1900 кг/м3) дозволяє істотно збільшити масу конструкцій практично не займаючи місця. Маса конструкції грає першочергову роль в ефективності звукоізоляції. Це означає, що можливо досягти високих показників звукоізоляції за рахунок мінімальної товщини.
 • Високий коефіцієнт звукоізоляції (Rw) матеріалу (від 28 до 30 дБ). Використовуючи матеріал в перегородках, можна досягти показника звукоізоляції понад Rw 70 дБ.
 • Істотно підсилює звукопоглинання. Звукоізоляція TECSOUND використовується в комбінації з традиційними звукопоглинальними матеріалами, наприклад, мінераловатною ізоляцією, підвищуючи їх ізоляційні властивості. Проходячи крізь матеріали з різною щільністю, звукопроникність сильно знижується за рахунок принципу «масивний-пружний-масивний матеріал».
 • Звукоізолюює низькочастотний шум, а також весь частотний діапазон. Завдяки високій щільності і еластичності, знижує шумопроникнення за рахунок резонансної частоти. Вдаряючись о матеріал, вібрація звукової хвилі передається на звукоізоляцію TECSOUND, де звук в’язне і не проходить далі. Це дозволяє збільшити звукоізоляцію всього частотного діапазону.
 • Звукоізоляційний матеріал не містить у своєму складі бітуму і свинцю, що робить його еластичним і гнучким і дає можливість використовувати в кутах і на нерівних поверхнях, зберігаючи при цьому властивості і структуру матеріалу.
 • Зменшує вібрацію гіпсокартону і металевих елементів. Іншими словами, TECSOUND повністю прибирає серйозні недоліки інших матеріалів, які використовують в звукоізоляційних конструкціях для звукоізоляції стелі.
 • Довговічний і надійний. Гарантія – 20 років.
 • Стійкість до високих і низьких температур підвищує його функціональність і надійність. Матеріал не вбирає вологу, не пліснявіє і не гниє.
 • Мікроскопічний. Завдяки своїм властивостям легко і зручно використовується при монтажі. Також має самоклеючий шар, що спрощує процедуру монтажу.
 • Має мінімальну групу горючості (Г1), що відносить даний матеріал до важкозаймистих, слабогорючих, самозатухаючих матеріалів.
 • Екологічно чистий, безпечний для здоров’я дітей і дорослих, що підтверджується українськими та міжнародними висновками санітарно-епідеміологічних служб.
 • Висока звукоізоляція металевих покрівель (металочерепиця, фалцевая покрівля, плоска покрівля з профнастилу).

 

Зіткнувшись з новим матеріалом, у Вас може виникнути безліч питань. Відповіді на деякі з них ви зможете знайти в порівняльній характеристиці звукоізоляційних матеріалів. Також ми завжди готові відповісти на ваші запитання у нас в офісі або по телефону.

Щорічно компанією TEXSA S. A. випускається близько 3 000 000 кв. метрів звукоізоляційних матеріалів TECSOUND. Матеріали TECSOUND виробництва компанії TEXSA S. A. застосовують сотні великих фірм у всьому світі.

Практично всі об’єкти одного з найвідоміших архітекторів світу Нормана Фостера не обходяться без застосування матеріалу TECSOUND, що ще раз демонструє високу ефективність звукоізоляційних матеріалів TECSOUND і довіру до нього професіоналів.

Вверх