request)); ?> Звукоізоляція стелі | Tecsound /
+38 (044) 593-88-27
+38 (067) 621 66 11 - Отдел продаж

+38 (044) 593-88-25 - Отдел закупок
Продукція Акустичні системи Проектування Інструкції з монтажу Більше про звукоізоляцію Для скачування

Звукоізоляція стелі

Звукоізоляційна підвісна стеля від повітряного шуму

Усиленное решение звукоизоляционного подвесного потолка

Ефективна звукоізоляція стелі в Києві

Однією з найгостріших проблем для міських жителів є шум сусідів зверху. І причиною цьому служить погана звукоізоляція в житлових будинках. Конкретного типу будівель, які б перевершували інші за рівнем звукоізоляції немає. Так як «тонкі місця» є і в цегляних, і в блокових, панельних і навіть в монолітних спорудах. Всі види будівель об'єднує одна спільна проблема — недостатня звукоізоляція міжповерхового перекриття.

Звідки береться шум?

Шум, який поширюється через міжповерхове перекриття буває 2 типів:

  • ударний;
  • повітряний.

Відрізняється шум ще й за способом акустичного впливу на перекриття. Гра на музичних інструментах, велика гучність включеного телевізора відноситься до повітряного шуму. Гучний звук разом з повітрям потрапляє на перекриття, викликаючи його коливання. Цей шум в результаті і заважає господарям найближчої квартири.

При механічній дії на перекриття з'являється ударний шум. Найчастіше джерелом шуму є ходьба сусідів по підлозі, пересування дивана, стільців і т. д. Тобто ті дії, які не можна «заборонити» робити.

Чи є спосіб позбутися шуму зверху?

Щоб забути про порушників спокою необхідна звукоізоляція стелі в квартирі. Нерідко в київських будинках встановлюються акустичні підвісні конструкції. Найефективнішим і поширеним способом захисту від шуму є обшивка гіпсокартоном. А для прокладання під гіпсокартонні листи може використовуватися:

  • мінеральна або базальтова вата;
  • матеріал Тексаунд;
  • войлок;
  • кокосові волокна.

Шумоізоляція стелі в квартирі проводиться за допомогою допоміжних стельових систем:

  • натяжна стеля — на закріплені кронштейни натягують плівкове або тканинне покриття;
  • підшивання — металевий каркас обшивається листами гіпсокартону;
  • підвісний — під металевий каркас укладаються звукоізоляційні матеріали і зашивають гіспокартон.

Сучасне та дієве рішення від ТМ TECSOUND

ТМ TECSOUND позбавить Вас від надокучливого шуму сусідів зверху. Звукоізоляція натяжних стель в Києві здійснюється досвідченими українськими фахівцями. Ми пропонуємо сучасні та дієві рішення.

Чому ми? Питання комфорту важливі для кожної людини і ми готові ним Вас забезпечити. Ми враховуємо всі побажання і створюємо індивідуальні проекти. Також ми використовуємо виключно екологічно чисті та якісні, щільні звукоізоляційні матеріали для шумоізоляції стелі, такі як мінеральна вата, гіпсокартон, каучукові стрічки. ТМ TECSOUND пропонує ефективні та сучасні рішення за доступною вартістю. Забудьте про галасливих сусідів раз і назавжди!

Вгору