request)); ?> О нас | Tecsound /
+38 (097) 939 81 46 +38 (067) 473 40 83 - Отдел продаж (Вадим)

Продукція Акустичні системи Проектування Інструкції з монтажу Більше про звукоізоляцію Для скачування

Про нас


ДОБРИЙ ДЕНЬ!

Раді вітати Вас!

Знайомство з Вами є дуже важливим і корисним для нас. Ми раді співпраці і завжди готові задовольнити всі потреби та побажання наших клієнтів!

У квітні 2007 року ми стали першими представниками на території СНД іспанського будівельного гіганта TEXSA. Ми пишаємось, що стали відкривачами унікальних звукоізоляційних матеріалів в Україні, виробник яких більше 60 років постачає Європу та інші країни світу якісною продукцією і є лідером у будівельній сфері.

Компанія TEXSA SA успішно виготовляє різні будівельні матеріали, серед яких бітумні гідроізоляційні мембрани, мастики, геотекстильні та дренажні матеріали, а також теплоізоляція і звукоізоляція. І що не менш важливо, компанія готова запропонувати комплексні рішення.

profile1

TEXSA – це не просто фірма, що виробляє сучасну продукцію для будівництва. Вона має пряме відношення до розвитку будівництва в багатьох країнах світу. Разом з архітекторами, проектувальниками і будівельниками, вона приймає найважливішу участь у вирішенні архітектурних завдань двадцять першого століття. Історія і досвід компанії дає право вважати її надійною у всіх відношеннях.

profile2

TEXSA має сім заводів з виробництва звукоізоляційних мембран: в Іспанії, Італії, Португалії, США, Мексиці, Сінгапурі та один – в Індії. На сьогодні вона поставляє свою продукцію в понад 30 країн світу: Україна, Росія, Італія, Іспанія, Великобританія, Мексика, Франція, Єгипет, Індія, Португалія, США та багато інших.

profile4

Виробництво звукоізоляційних матеріалів Tecsound розпочалось 25 років тому. Мембрани Tecsound заслужено вважаються одними з найкращих звукоізоляційних матеріалів у світі. Відомий стадіон «StadiodelleAlpi» в Італії покритий саме цим іспанським матеріалом. Безліч готелів, таких як Meridien і HYATT, торгових та офісних центрів, кінотеатрів, аеропортів і просто квартир у багатьох країнах світу звукоізольовані матеріалами Tecsound.

Нашими клієнтами є архітектори, проектні організації, будівельники і звичайні люди, які бажають створити максимально комфортну і сприятливу обстановку. Облаштувати своє життя так, щоб не відволікатись на дрібниці, а зосередитись на тому, що дійсно важливо! Тому наш девіз саме так і звучить:

Не дарма наш слоган такий:

НІЧОГО ЗАЙВОГО! ТІЛЬКИ ТЕ, ЩО ВИ ХОЧЕТЕ ЧУТИ!

З повагою,

Думенко Б.В

Керівник проекту

Сертифікати:

certificats

Вгору