request)); ?> Звукоізоляція підлоги | Tecsound /
+38 (044) 593-88-27
+38 (067) 621 66 11 - Отдел продаж

+38 (044) 593-88-25 - Отдел закупок
Продукція Акустичні системи Проектування Інструкції з монтажу Більше про звукоізоляцію Для скачування

Звукоізоляція підлоги

Високоефективний захист від побутових ударних шумів

Звукоізоляційна підлога з ізолюючим шаром під плаваючою стяжкою

Система «плаваючої підлоги» з використанням акустичного сендвіча


Комфортна тиша квартири: доступно та просто

Комфорт в квартирі багато в чому залежить від того, наскільки вона ізольована від сторонніх звуків. Звукоізоляцію в квартирі можна використовувати для стелі, стін та підлоги. Тому слід купити звукоізолюючі матеріали для підлоги в Києві та застосувати ефективні заходи для поглинання і зниження всього чутного спектру звукових і вібраційних частот. Заходи по звукоізоляції квартири спрямовані на усунення чотирьох видів шумів:

  • ударного (переміщення меблів, удари по стіні, звук кроків);
  • повітряного (голоси сусідів, гучна музика, сигнали транспорту, гавкіт собак);
  • структурного (вібрації труб, вентиляційних шахт, сходів, ліфта);
  • акустичного (відлуння в порожньому приміщенні).

Ізоляція підлоги від шуму сусідів знизу

Шумоізоляція підлоги в квартирі може бути виконана з використанням різних будівельних прийомів. Крім класичних варіантів звукоізоляції підлоги, таких як: застосування акустичної мінеральної вати, бетону і сухої стяжки, сьогодні використовуються шумоізолюючі підкладки із спінених синтетичних матеріалів (пенополіестер, пінополіуретан, пенополіпропілен, пінополіетилен) різної вартості. Структура спінених матеріалів містить величезну кількість заповнених повітрям бульбашок, що створюють щільну і ефективну перешкоду на шляху проходження звукових хвиль. Шумопоглинальну підкладку в Києві використовують при укладанні збірної підлоги, такої як паркет, ламінат, масивна шпунтована дошка.

Якщо купити матеріали для шумоізоляції підлоги в квартирі, то можна значно скоротити час укладання настилу для підлоги, домогтися результативного поглинання і зниження всіх видів шумів. Ціни на звукоізоляційні матеріали для підлоги в Україні залежать від базового матеріалу, його товщини, щільності та шумопоглинальних характеристик.

Вгору