request)); ?> Віброізоляційні матеріали | Tecsound /
+38 (044) 593-88-27
+38 (067) 621 66 11 - Отдел продаж

+38 (044) 593-88-25 - Отдел закупок
Продукція Акустичні системи Проектування Інструкції з монтажу Більше про звукоізоляцію Для скачування

Віброізоляційні матеріали

Поліуретановий віброізолюючий еластомер

Віброізолятори для встановлення трансформаторів

Сталеві пружинні віброізолятори

Віброізолятори з еластомеру

Віброізолятори багатопружинні

Віброізолятори підвищеної стійкості

Віброізолятори гумово-металеві

Підвісні віброізолятори

Телескопічні віброізолятори


Продаж віброізоляційних матеріалів

З розвитком сучасних технологій збільшилася й кількість можливих джерел шуму в будівлях. Вухо людини здатне сприймати частоти гучністю від 20 до 20 000 Гц. Побутова техніка, домашні кінотеатри, комп'ютери, інженерне оснащення, автотранспорт — все це працює далеко не безшумно.

Сучасне рішення

Вібрації в спорудах часто стають причиною підвищення рівня повітряного шуму. Щоб подібні шуми не порушували спокій необхідно, щоб діапазон частот кріплень віброізоляційних конструкцій був якомога ширший. Віброізоляція — це використання спеціальних деформуючих елементів між приміщенням та джерелом вібрації. Це дозволяє знизити коливання, які створюють автомобілі на вулиці, трубопроводи та повітроводи, лінії підземного метро і інші джерела шуму.

Особливо гостро в Україні це питання стоїть для жителів новобудов і будинків, розташованих поблизу проїжджої частини. Хочете уберегти своїх близьких і себе від шкідливого впливу? Тоді потрібно купити віброізоляцію і здійснити комплекс робіт під час будівництва або капітального ремонту квартири. Ці заходи допоможуть суттєво знизити рівень повітряного шуму. Вартість такого капіталовкладення окупається сторицею спокоєм і здоровим сном власників житла.

Де краще купувати вібро- та шумоізоляційні матеріали в Україні?

ТМ TECSOUND спеціалізується на звукоізоляції. У нас можна купити віброізоляційні матеріали в Києві для різних потреб:

  • віброізоляційні кріплення і підвіси;
  • опори;
  • підвісні, пружинні, багатопружинні віброізолятори;
  • м'які листові та рулонні матеріали і багато іншого.

Наша продукція відповідає нормам і стандартам якості. У цій справі якість і надійність грає далеко не останню роль. Ефективність заходу залежить, від правильності виконання монтажних робіт, так і від якості матеріалів. І ці питання ми беремо на себе!

Найвища якість за доступною ціною!

Економити, звичайно ж, не варто, але і переплачувати не потрібно. ТМ TECSOUND пропонує дійсно доступні і лояльні ціни на матеріал для віброізоляції в Україні. У разі необхідності, наші фахівці допоможуть розібратися в цьому питанні. Ми надамо вичерпну консультацію з питань шумоізоляції при будівництві або під час ремонту в житлових будинках будь-якого типу, і допоможемо підібрати оптимальний варіант для конкретного приміщення.

Звертайтеся до нас прямо зараз. Оберіть відповідний товар або просто скористайтеся функцією «зворотній зв'язок», наші фахівці зв'яжуться з Вами через кілька хвилин!

Вгору