request)); ?> Вопрос-ответ | Tecsound /
+38 (044) 593-88-27
+38 (067) 621 66 11 - Отдел продаж

+38 (044) 593-88-25 - Отдел закупок
Продукція Акустичні системи Проектування Інструкції з монтажу Більше про звукоізоляцію Для скачування

Запитання – відповіді


Запитання: Скільки коштує звукоізоляційний матеріал Tecsound?

Відповідь: Це запитання – дуже важливе для споживача. Коли мова йде про звукоізоляційні і шумопоглинаючі матеріали, не можна говорити про ціну одного матеріалу, так як жоден навіть найкращий звукоізоляційний матеріал не вирішить проблему самостійно без системи звукоізоляції. Вартість Tecsound – не вище інших матеріалів у системі звукоізоляції, але якість і надійність його набагато кращі. Важливо врахувати, що саме Tecsound дозволить створити мінімальну за товщиною, але дуже ефективну звукоізоляцію. Якщо Ви надішлете нам опис зони, яку потрібно звукоізолювати, наші висококваліфіковані фахівці в короткі терміни прорахують вартість матеріалів для вирішення проблеми шуму.

Запитання: Чи може безпосередньо ваша компанія встановити звукоізоляцію Tecsound в нашій квартирі?

Відповідь: Так, за бажанням замовника ми можемо взяти всі ремонтні роботи на себе. У нас підібрані висококваліфіковані, чесні співробітники, які встановлять звукоізоляційні матеріали Tecsound і проведуть інші необхідні ремонтні роботи. В будь-якому випадку, пояснення процесу монтажу, технологічну підтримку ми беремо на себе. Ми завжди готові проконсультувати клієнта з будь-яких питань, пов’язаних з нашою продукцією.

Запитання: Чим Ваша система відрізняється від звичайної гіпсокартонної системи?

Відповідь: Від звичайної обшивки гіпсокартоном система, яку ми пропонуємо, відрізняється застосуванням спеціального кріплення – віброподвісів VibrOK, мембран Tecsound і спеціальних шумопоглинаючих матеріалів. Ця комбінація матеріалів дозволить створити ефективну звукоізоляційну систему при мінімальному збільшенні товщини стіни, стелі та підлоги.

Запитання: Скільки часу піде на звукоізоляцію стіни 5х2.5 м?

Відповідь: Це залежить від кваліфікації і швидкості роботи монтажників. Від звичайної обшивки гіпсокартоном, система, яку ми пропонуємо, відрізняється встановленням спеціального кріплення – віброподвісівVibrOK, мембран Tecsound і спеціальних шумопоглинаючих, мінераловатних матеріалів. Це трохи уповільнює процес, але саме така комбінація матеріалів дозволить створити ефективну звукоізоляційну систему при мінімальному збільшенні товщини стіни, стелі та підлоги. Як правило, стіну Ваших розмірів можна змонтувати за один робочий день.

Запитання: Чи можна самостійно встановити мембрану Tecsound?

Відповідь: Можна, але при монтажі потрібно строго дотримуватися інструкції та рекомендацій наших фахівців. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, обов’язково напишіть нам або зателефонуйте. Ми завжди готові підказати, як правильно встановити мембрану Tecsound.

Запитання: Де знаходиться ваш склад і як він працює?

Відповідь: Склад знаходиться за адресою м. Київ, вул. Академіка Білецького,27 . Час роботи: з 9.00 до 18.00 без перерви на обід. При необхідності можна оформити відвантаження в інший зручний час. План проїзду на склад Ви можете знайти в Контактах.

Запитання: Як можна купити матеріали, якщо ми не з Києва?

Відповідь: Якщо у Вашому місті ще немає представників нашої компанії, Ви можете замовити матеріали Tecsound безпосередньо у нас з доставкою через будь-яку транспортну компанію. Попередньо домовившись про доставку та вартість товару, Ви оплачуєте рахунок в будь-якому банку України. Після цього отримуєте замовлений товар.

Запитання: Де можна подивитися матеріали Tecsound і отримати їх зразки?

Відповідь: В будь-якому офісі наших представників, список яких ви можете побачити в Контактах. Ви також можете під’їхати до нас в офіс за адресою: Брест-Литовське шосе, 8а, де ми з задоволенням продемонструємо матеріали і дамо відповіді на всі Ваші питання. На сайті Ви можете подивитись схему проїзду.

Запитання: Чим Tecsound відрізняється від інших шумопоглинаючих матеріалів?

Відповідь: Для відповіді на це запитання, перш за все, потрібно визначити, які властивості матеріалів роблять їх кращими шумопоглинаючими і звукоізоляційними в системі звукоізоляції:

  1. Звукоізоляційні матеріали повинні бути важкими.
  2. Звукоізоляційні матеріали повинні бути пластичними.
  3. Звукоізоляційні матеріали не повинні пропускати повітря.

Tecsound – звукоізоляційна полімерна мембрана, що має всі перераховані вище якості і може ізолювати повітряний шум.

Tecsound – дуже важкий матеріал товщиною від 1,8 мм до 24 мм. Він важить від 3,5 кг/м2 до 10,0 кг/м2 , тому що містить мінерал – карбонату кальцію, який є його основною складовою. Якщо порівнювати об’ємну вагу, то Tecsound важче цегли, можна сказати, що це – пластичний камінь. Звукопровідність залежить від маси матеріалу і його будови. Якщо маса матеріалу велика, то енергії звукових хвиль не вистачає, щоб привести його в коливання і щоб пройти через нього. Тому чим більша маса матеріалу, тим гірше він проводить звук.

Tecsound – пластичний матеріал і має коефіцієнт лінійного розширення близько 300%. Ця якість також сприяє збільшенню поглинання енергії звуку в його структурі. Чим вище пластичність і маса, тим сильніше «в’язне» звук в матеріалі. Вища, ніж у цегли, об’ємна вага і висока пластичність робить його властивості унікальними для застосування в звукоізоляційних системах. Tecsound залишається пластичним до -20С˚, що дозволяє монтувати його навіть при низьких температурах.

Tecsound при правильному монтажі не пропускає повітря, а саме по повітрю поширюється звук. При ізоляції повітряного шуму звукова енергія частково відбивається стінкою. Залишкова звукова енергія на протилежній стороні знову відбивається як повітряний шум. Ось тут Tecsound не має рівних. На протилежну сторону він передає мінімальну кількість звукової енергії. Ізоляція повітряного шуму тим ефективніше, чим важче і пластичніше буде перешкода, а за цими параметрами Tecsound є одним з кращих матеріалів у світі!

Запитання: Якщо матеріал Tecsound SY 70 товщиною 3,8 мм має самоклейку поверхню, то чому не можна його наклеювати безпосередньо на підготовлену (прошпакльовану) стіну або стелю без додаткового кріплення пластиковими грибками?

Відповідь: Ви ставите дуже важливе запитання! Справа в тому, що якщо Tecsound або будь-який інший матеріал приклеїти безпосередньо на стіну або стелю, звукоізоляція не збільшиться. Збільшиться маса стіни на 7 кг/м2. Для інформації, збільшення маси стіни в 2 рази збільшить її звукоізоляцію на 5-6 дБ. Тому додавання навіть такої важкої мембрани безпосередньо на стіну нічого не змінить. Але варто тільки відсунути мембрану від стіни через прокладку будь-якого шумопоглинального матеріалу на 20-30 мм, як Tecsound почне дуже активно працювати і дасть ті ж 5-6 дБ, що і подвоєння маси стіни. Якщо до цього додати кріплення каркасу на вібропідвісах VibrOK,  шар шумопоглинального матеріалу з мембраною Tecsound SY 70, то звукоізоляція може збільшитись ще на 10-15 дБ. Для більшого розуміння подивіться відео. Там показано монтаж звукоізоляційних систем.

Вгору