request)); ?> » Звукоізоляція вікон /
+38 (067) 548-20-65
+38 (044) 593-88-27 - Отдел продаж

+38 (044) 593-88-25 - Отдел закупок
Продукція Акустичні системи Проектування Інструкції з монтажу Більше про звукоізоляцію Для скачування

Звукоізоляція вікон

Звукоізоляція вікон

Як правило, ця проблема з’являється після монтажу вікон ПВХ. Самі склопакети, особливо двокамерні, прекрасно ізолюють приміщення від вуличного шуму, але іноді примикання до відкосів заповнюють монтажною піною, яка хоч і є звукопоглинальним матеріалом, але дуже слабким. В результаті, шум з вулиці краще проникає через примикання склопакетів до будівлі, ніж через самі склопакети. Ми рекомендуємо перед обробкою відкосів в місцях примикання до склопакетів монтувати під них тонкі звукоізоляційні мембрани TECSOUND. При монтажі можна використовувати однокомпонентні поліуретанові герметики фірми ЕМФІ, які герметизують від зовнішніх впливів місця примикань. Ці герметики також можна знайти у нас.

production1

Звукоізоляція квартири, особливо, звукоізоляція вікон – вкрай важлива для забезпечення комфорту в житловому приміщенні. Велику увагу заслуговує звукоізоляція приміщень громадських будівель, особливо офісних, в яких протягом робочого дня напружено трудиться досить багато людей.

Вікна – одне з основних джерел проникнення вуличного шуму. Це може бути пов’язано з тим, що існують перекоси в геометрії вікон, вони негерметично закриваються, на звукоізоляцію впливає і наявність зазорів між рамою і площиною скла. Останній недолік більшою мірою властивий дерев’яним вікнам. Для його усунення досить рівномірно нанести прозорий герметик між всією лінією сполучення скла з рамою. Іноді доводиться ремонтувати всю раму. Звукоізоляція вікон з дерева підвищується з заміною скла на більш товсте.

Виправлення порушення геометрії пластикових вікон краще доручати професіоналам, щоб спроба відрегулювати фурнітуру не привела до поломки віконної конструкції або до появи тріщин в самому склопакеті. Про те, щоб звукоізоляція приміщення відповідала нормі, потрібно подбати ще при замовленні пластикових вікон. Для цього можна замовити багатокамерний профіль і більшу кількість шарів скла в склопакеті. Але якщо установка вікон вже зроблена, то потрібно хоча б проводити систематичний аналіз стану вікон для з’ясування причини підвищеного шуму в будинку.

Вгору